GHD Darčeková sada Max

Pre váš očarujúci sviatočný look

VypredanéTento produkt sa už necnachádza v našej ponuke.

Podobné produkty:

GHD Klipsy (čierne)
GHD Platinum+® Styler
GHD Heat Protection Styling Bodyguard
Popis

Darčeková sada Max od ghd vám zaručí "good hair day" každý deň a zaistí očarujúce sviatky!

Darčekovú sada, vďaka ktorej budú stylingové srdcia biť rýchlejšie - s Professional Max Styler, Paddle Brush a termoochranným puzdrom od ghd*!

Max Styler má extra široké doštičky, vďaka čomu je obzvlášť ideálny pre rýchly a nekomplikovaný styling dlhých, hustých alebo kučeravých vlasov. Jeho patentovaný systém ohrevu zaisťuje konštantnú stylingovú teplotu 185 °C na oboch stylingových doštičkách. Pre hladké a pružné výsledky od korienkov po končeky bez extrémneho tepla. Aj pri veľmi náročných vlasoch. Extra široké doštičky zaisťujú nielen časovo úspornejší styling, ale aj hladké a lesklé výsledky bez krepovatenia. Tenký dizajn má zaoblené hrany, takže hravé vlny alebo uhladený look vykúzlite behom chvíľky. Styler jemne kĺže po vlasoch, čím sa vyhýba nepríjemnému ťahaniu, ktoré môže viesť k lámaniu vlasov. S integrovaným režimom spánku, ktorý automaticky vypne zariadenie po 30 minútach nečinnosti. Ochranný kryt doštičiek zaisťuje bezpečné skladovanie. S univerzálnym napätím a 2,7 m dlhým káblom. 2-ročná záruka výrobcu.

Priložená kefa Paddle Brush je vhodná ako a klasická kefa na úpravu stredne dlhých až dlhých vlasov.

Termoochranné puzdro s integrovanou tepelnou podložkou vám uľahčí bezpečné uloženie a odloženie stylera počas procesu stylingu.

* Termoochranné puzdro by sa malo používať iba s výrobkami od ghd.

Značka: GHD
Typ produktu: sady, žehlička, darčeková sada
Typ vlasov: všetky typy, husté, dlhšie
Oblasť použitia: vlasy
Zľava: 10 % a viac, 15 % a viac
Poznámka k zložkám a aplikácii
Súvisiace produkty

Rezencia produktov: