Gumičky do vlasov Bellody Original

Gumičky do vlasov Bellody Original

Gumičky, ktoré upútajú pozornosť nielen vo vlasoch

Gumičky do vlasov – viac ako len doplnky

Každý deň ladíme náš outfit s určitými doplnkami: kabelkou, opaskom, slnečnými okuliarmi alebo topánkami. Nič nie je ponechané na náhodu. S celkovým vzhľadom by ale mali ladiť aj doplnky do vlasov, hoci na rozdiel od kabeliek sa nad nimi zvyčajne veľmi nezymýšľame.

Ale gumička do vlasov nie je len gumička do vlasov. Gumičky na trhu sa veľmi líšia z hľadiska kvality a vzhľadu. Nesprávny výber pri kúpe gumičiek do vlasov teda môže zničiť celkový vzhľad a spôsobiť aj nepríjemné vedľajšie účinky pri ich nosení.

Nevýhody nekvalitných gumičiek do vlasov

1.) Nepríjemný pocit tlaku

Pri drdole alebo chvoste je obzvlášť dôležité, aby gumičky vo vlasoch dobre držali. To je však často sprevádzané nedostatkom elasticity. Gumičkám do vlasov, ktoré sa ťažko rozťahujú alebo ktoré už po učesaní spôsobujú pocit tlaku, by ste sa preto mali vyhnúť. Pretože tento tlak môže poškodiť vlasové korienky a vlasové folikuly, čo môže narušiť rast vlasov. Príliš tesné a nepružné gumičky do vlasov tiež spôsobujú bolesti hlavy a vytvárajú vo vlasoch tlakové body.

2.) Lámavé vlasy

Zásluhu na tom majú najmä gumičky do vlasov s kovovými prvkami. Tie môžu poškodiť vlasovú štruktúru lámaním alebo dokonca vytrhávaním vlasov. Pretože v okrajoch týchto doplnkov sa vlasy môžu ľahko zamotať.

3.) Opotrebovanie

Ďalším charakteristickým problémom podradných vlasových gumičiek je, že sa príliš rýchlo opotrebúvajú. V dôsledku toho nemôžu splniť svoju najdôležitejšiu funkciu, ktorou je poskytnúť bezpečné držanie. Ak toto kritérium nie je splnené, nech je gumička akokoľvek pekná, je a zostane zbytočná.

Nevezmite si preto len tak prvú gumičku do vlasov, na ktorú natrafíte!

Bellody je iná!

Bežné gumičky do vlasov majú problém, že hoci ponúkajú silné držanie, vlasy stláčajú. Výsledok: tlakové body, bolesti hlavy a namáhané, skrútené vlasy. Iné, hoci sú šetrné k vlasom, neponúkajú dostatočné držanie, takže sú zbytočné.

Vlasové gumičky od Bellody Original predstavujú symbiózu dizajnu a funkcie.

Vlasové doplnky od Bellody Original spájajú výhody rôznych typov gumičiek do vlasov: Šetrnosť k vlasom – silné držanie! A štýl s každým vzhľadom!

  • Ponúkajú bezpečné držanie bez vyvíjania nepríjemného tlaku na hlavu.
  • Sú elastické a po použití sa stále vracajú do pôvodného stavu.
  • Neopotrebujú sa ani po mesiacoch nosenia.
  • Ich flexibilná vlnitá štruktúra umožňuje individuálne prispôsobenie príslušnému typu vlasov.
  • Keďže tieto gumičky neobsahujú kovy, zabraňujú zamotaniu, poškodeniu alebo dokonca vytrhnutiu vlasov.

Štýlovo s gumičkami do vlasov Bellody Original

Či už ako doplnok vo vlasoch alebo náramok – gumičky do vlasov Bellody Original nielen tvarujú vlasy, ale dajú sa nosiť aj ako štýlový náramok. Vďaka špeciálnej vlnitej štruktúre sa prispôsobia jednotlivým typom vlasov a zaistia maximálnu fixáciu - aj pri veľmi hustých vlasoch.
Super módne vlasové doplnky nestrácajú pružnosť ani netlačia na hlavu, vďaka čomu sú dokonalým každodenným spoločníkom.
Bez ohľadu na to, o aký outfit ide - gumičky do vlasov Bellody Original dotvoria každý look. Veľký výber farieb umožňuje kombináciu s každým štýlom a doplní každý outfit neporovnateľným vzhľadom.

Scrunchies Bellody Original

Zamatová hebkosť a super jemnosť.
Citlivé vlasy sa často poškodzujú používaním bežných gumičiek. Scrunchie, ktorá je obalená super mäkkým zamatom (velúr), kombinuje optimálnu podporu s pohodlným strihom, ktorý je šetrný k vlasom. Vďaka veľkému výberu moderných farieb sa zamatové scrunchies Bellody ideálne kombinujú s akýmkoľvek outfitom.
Vďaka kvalitným materiálom a starostlivému spracovaniu sú obzvlášť šetrné k vlasom a tiež trvácne.

Silk Scrunchies Bellody Original

Tres chic - ak chcete niečo trochu viac šik, elegantné hodvábne scrunchies od Bellody sú to pravé. Vnútorná gumička do vlasov Bellody Original, zabalená v nádherne lesklej hodvábnej látke, dokonale spája silné držanie a kvalitný vzhľad.
Dve farebné verzie umožňujú styling s rôznymi outfitmi – jemná ružová pre hravý, ženský vzhľad a čierna pre noblesný a klasický vzhľad.

Bellody Minis

Malé, ale pekné – Bellody Minis sú skutočnou nevyhnutnosťou pre všetkých módnych nadšencov. Gumičky do vlasov so špeciálnym rebrovaním sú ideálne pre štýlové zapletané účesy, malé vrkôčiky alebo oddeľovanie vlasov.
Či už na najbližšom festivale alebo akcii – drobné vlasové doplnky zaručene upútajú pozornosť. Kompaktná kombinovaná škatuľka obsahuje 10 gumičiek do vlasov jednej farby. Ideálne na kombináciu s akýmkoľvek vzhľadom. Gumičky do vlasov neobsahujú žiadny kov ani spojku, takže neťahajú vlasy, no napriek tomu poskytujú maximálnu fixáciu.

Objednajte si gumičky do vlasov Bellody Original za výhodnú cenu a jednoducho na labelhair

Tieto gumičky do vlasov dodržia to, čo sľubujú! Neviete sa rozhodnúť? Vezmite ich všetky a meňte farbu alebo typ podľa nálady či outfitu!