Zuvi Halo - fén na vlasy pre revolúciu v sušení vďaka infračervenej technológii

Šetrné a rýchle sušenie vďaka svetlu

S fénom Zuvi Halo držíte v rukách prevratnú inováciu, ktorá nanovo definuje fénovanie! Jedinečný fén svojho druhu využíva patentovanú technológiu Light-CareTM pomocou infračervenej svetelnej energie na pohodlné a šetrné vysušenie vlasov. A to bez predlžovania procesu sušenia! Môžete si predstaviť fénovanie ako nechať vlasy uschnúť na slnku počas veterného dňa. Len oveľa rýchlejšie!

Na rozdiel od bežných fénov nie sú vlasy a pokožka hlavy vystavené vysokému teplu, ale sú sušené iba s chladnejšou a príjemnejšou teplotou. Lesk, sila a vnútorná vlhkosť vlasov sú chránené a následne sa zamedzuje štiepeniu končekov, krepovateniu a lámaniu vlasov.

Nielen inovatívny z hľadiska zručnosti a dizajnu, ale aj z hľadiska udržateľnosti, fén Zuvi Halo presviedča ďalším pozitívnym aspektom - spotrebuje o 60 % menej energie!

Možnosť vybrať si medzi rôznymi nastaveniami režimu ho robí všestranným. Či už pre rovnejšie vlasy, kučery alebo citlivú pokožku hlavy.

Zjednotenie inovácie a elegancie
Imitácia kože na rukoväti zaisťuje nielen štýlovosť, ale aj príjemný pocit z hľadiska pohodlia. Nízka hmotnosť fénu uľahčuje proces fénovania. Vďaka intuitívnej konfigurácii rôznych režimov Zuvi Halo predstavuje dokonalú súhru inovácie, štýlu a elegancie.
Vrátane 3-dielneho príslušenstva
Sušenie bez poškodenia vďaka infračervenej technológii
Fén na vlasy Zuvi Halo využíva technológiu inšpirovanú prírodou na sušenie a úpravu vlasov bez toho, aby ich zaťažoval. Patentovaná inovácia LightCare™ využíva filtrované svetlo na vysušenie vody iba na povrchu vlasu. Vnútro vlasovej štruktúry zostáva zdravšie a je hydratované.
Bežné fény môžu naše vlasy príliš vysušovať, čo môže viesť k ich poškodeniu a lámaniu. Možný dôsledok: krepovité, lámavé vlasy, ktoré majú tendenciu štiepiť sa.

Naproti tomu fén Zuvi Halo zaisťuje uzamknutie vlhkosti a vnútorný kortex a kutikula zostanú chránené. Môžete si tak užívať vlasy, ktoré nielen vyzerajú lesklejšie, ale sú aj jemnejšie. Navyše je zachovaný prirodzený objem. Aj farbené vlasy získajú optimálnu starostlivosť, pretože nízke teploty fénu zabraňujú predčasnému vyblednutiu farby vlasov. Vydrží teda až o 57 % dlhšie.

Revolučná technológia, inšpirovaná prírodou, napodobňuje prirodzené odparovanie vlhkosti pomocou slnka a vetra. Ako keď si necháte vlasy vyschnúť na vzduchu. Proces sušenia so Zuvi Halo je však oveľa rýchlejší! A predsa spotrebuje až o 60 % menej energie ako tradičné fény.

Presvedčte sa aj vy! Zažite sušenie vlasov tak šetrne a pohodlne ako nikdy predtým – s fénom Zuvi Halo dostupným pre Vás na labelhair!

Zuvi Halo: produkt

Váš výber

 • Zuvi Halo Hair Dryer
  4.9 (17)

  Zuvi Halo Hair Dryer, 1 ks

  • suší sa svetlom a chladnejším vzduchom
  • šetrný k vlasom a pokožke hlavy
  • s patentovanou technológiou LightCare™

Všetky ceny vr. DPH