From Experts With Love - vysokokvalitná starostlivosť o Vaše predĺženia

From Experts With Love - vysokokvalitná starostlivosť o Vaše predĺženia

Objavte exkluzívny sortiment starostlivosti o vlasy od Great Lengths

Vysokokvalitné predĺženia potrebujú vysokokvalitnú starostlivosť: Grat Lengths to vie tiež. Inšpirovaná znalosťou vlasov a láskou k predlžovaniu a zahusťovaniu vlasov vznikla exkluzívna séria starostlivosti From Experts With Love. Štyri rôzne produktové rady nielenže poskytujú vlasom a predlžovaným vlasom dvojaké účinné zložky, ale zároveň ich vybavujú ochranným štítom až ku končekom.

Perfect Match pre každý typ vlasov

Obzvlášť jemný šampón Structure Repair Shampoo je vhodný pre suché a lámavé vlasy. Prokeratín poskytuje cenné stavebné látky, opravuje porézne miesta a dodáva novú pružnosť, provitamín B5 reguluje rovnováhu hydratácie.

Ultimate Color Shampoo zasa poskytuje optimálnu ochranu farby. Chráni vlasy pred predčasným vyblednutím a zároveň zachováva lesk a žiarivosť. Komplex Kera Protect tiež zlepšuje štruktúru a zabraňuje novému lámaniu vlasov. Pantenol dodáva vlasom hydratáciu a zdravý vzhľad.

Na každodennú starostlivosť vytvorila spoločnosť Great Lengths šampón Daily Moisture Shampoo. Chráni pred voľnými radikálmi a vďaka obsiahnutému aloe vera dodáva vlasom cennú hydratáciu a posilňujúce látky. Vďaka tomu sú vlasy poddajnejšie, hebkejšie, objemnejšie a lesklejšie.

Rad starostlivosti dopĺňa Silver Shampoo na blond a šedivé vlasy. Fialové pigmenty neutralizujú žltý odtieň, zatiaľ čo ošetrujúce zložky regenerujú, zabraňujú novému poškodeniu a dodávajú intenzívny lesk.

Keep it strong!

Suché, namáhané a štrukturálne poškodené vlasy si po umytí obľúbia vegánsky Conditioner 60 Sec. Vďaka zloženiu s aloe vera a jojobovým olejom poskytuje cennú hydratáciu a posilňuje vlasové vlákna. Zároveň účinne chráni pred voľnými radikálmi, zabraňuje vysušovaniu vlasov a pokožky hlavy a dodáva im novú hebkosť.

Kondicionér Leave-In Conditioner od Great Lengths dodá alternatívne každým vlasom fantastický lesk. Ako už názov napovedá, kondicionér sa neoplachuje. Napriek tomu zostáva účes nezaťažený a ľahký a zároveň zaujme očarujúcim leskom.

Silne poškodené, krehké a vysušené vlasy získajú novú silu vďaka intenzívnej kúre High Performance Mask. Komplex Kera Protect zároveň zlepšuje štruktúru. Zloženie s jojobovým olejom pôsobí hlboko do vlasov a na pokožku hlavy, zabezpečuje optimálny prísun vlhkosti a zabraňuje opätovnému vysušovaniu. Pri pravidelnom používaní je maska na vlasy dokonalou hĺbkovou regeneráciou pre dlhotrvajúce krásne, zdravé a žiarivé vlasy bez akýchkoľvek živočíšnych zložiek.

To najlepšie prichádza na záver

Nie je to však len umývanie a ošetrovanie - súčasťou každodennej starostlivosti je aj fénovanie a styling. Lesklá a upravená hriva si preto vyžaduje vhodnú konečnú úpravu. Na ochranu vlasov pred vplyvmi okolitého prostredia a vytvorenie dokonalého vzhľadu obsahuje rad starostlivosti Great Lengths vhodný prípravok na konečnú úpravu vlasov pre každý typ vlasov.

Ochrana sa snúbi so starostlivosťou a objemom

Ochrana pred teplom a starostlivosť spojené v jednom spreji: Great Lengths Heat & Care Spray prostredníctvom ochranného povlaku chráni kučeravé a vlnité vlasy pred poškodením spôsobeným stylingom až do 300 stupňov Celzia. Pantenol zastavuje stratu vlhkosti a zároveň vytvára novú pružnosť. Voľné radikály sú odvrátené, vlasy sa ľahko rozčesávajú a získavajú zdravý lesk.

Pre tých, ktorí chcú extra porciu objemu, obsahuje rad starostlivosti Great Lengths oživujúcu penu. Volume Care Mousse vlasy vyživuje, vitalizuje a dodáva im objem a pružnosť aj vo vlhkom prostredí. Špeciálne zložky zabezpečujú ľahšie rozčesávanie.

Na prirodzený a živý styling s väčším leskom sa používa Soft Finish Spray. Lak dodáva vlasom stabilitu aj vo vetre a v nepriaznivom počasí, podporuje poddajnosť vlasov a uľahčuje ich rozčesávanie. Styling vydrží extrémne dlho bez zlepenia. Väčší objem možno dosiahnuť aj cielenou aplikáciou.

Objavte celú sériu produktov starostlivosti o vlasy od Great Lengths v internetovom obchode labelhair!

  • Séria starostlivosti Great Lengths