Potrebujete ďalšiu pomoc?

Kontaktujte nás!

Kontaktujte nás tu! Radi Vám pomôžeme.

Upozornenie: zákaznícky servis nie je k dispozícii cez víkendy a počas rakúskych sviatkov.

Máte nejaké nápady alebo návrhy týkajúce sa našej webovej stránky?

Ak máte akékoľvek pripomienky na zlepšenie našich služieb alebo sortimentu obráťte sa na náš zákaznícky servis. Tešíme sa na Vaše nápady a feedback!

Kde sa nachádza najbližší labelhair obchod?

Bohužiaľ labelhair je čisto internetový obchod. Z tohto dôvodu nás môžete navštíviť len na našej internetovej stránke.

Môžem ako predajca u Vás nakupovať za výhodnejšie ceny?

Bohužiaľ to nie je možné. Naše produkty predávame len konečným zákazníkom a nevedieme samostatné cenníky pre ďalších predajcov.

Produkt je v inom obchode lacnejší

Prosím podeľte sa o túto informáciu s našim zákazníckym servisom (uveďte zdroj, číslo položky a cenu v našom a inom obchode).

Otázky a odpovede

Otázky môžete klásť priamo online pri produkte alebo odpovedať na otázky iných zákazníkov. Aby ste mohli klásť otázky, musíte byť prihlásený/-á na našej webovej stránke. Pri vytváraní otázky alebo odpovede Vás žiadame, aby ste mali na pamäti nasledujúce pokyny:

  • Pri zadávaní otázok alebo odpovedí na otázky sa sústreďte výlučne na produkt a svoje skutočné skúsenosti s ním.
  • Otázka alebo odpoveď by sa nemala týkať nášho zákazníckeho servisu, spracovania objednávky alebo dopravy. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu alebo pripomienky k nášmu obchodu, kontaktujte prosím náš zákaznícky servis.
  • Uveďte konkrétne podrobnosti. Vďaka tomu je odpoveď na otázku jednoduchšia a odpoveď je užitočnejšia.
  • Nezabudnite, že účelom často kladených otázok je odpovedať na konkrétne otázky týkajúce sa produktu alebo poskytnúť pomoc iným zákazníkom, ktorí uvažujú o kúpe tohto produktu.

Vyhradzujeme si právo vymazať alebo zablokovať akúkoľvek otázku alebo odpoveď.

Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu týkajúcu sa nášho výberu produktov, cien, spracovania objednávky alebo Vašej dodávky, alebo ak máte akékoľvek ďalšie otázky týkajúce sa služieb zákazníkom, prosíme kontaktujte priamo náš zákaznícky servis.