Darčekové balíky

Individuálne zostavené balíčky pre tých, na ktorých vám záleží.

Zostavili sme perfektný darčekový balíček s produktmi najvyššej kvality podľa vašich individuálnych želaní. Tu nájdete všetko, čo sa týka starostlivosti o vlasy – od korienkov až po končeky. V sortimente sú aj vybrané produkty pre osobnú hygienu.

Vami zostavené sady alebo hotové sady z nášho sortimentu Vám radi doručíme v termíne, ktorý si určíte. Či už ako vianočný darček alebo na Veľkú noc, narodeniny či meniny - pre príjemné prekvapenia!

Naše darčekové balenie
Vyberte si z rôznych darčekových balení. Od elegantných skladacích škatúľ s lesklou povrchovou úpravou, obalov z vlnitej lepenky s okienkami až po tmavé skladacie škatule s magnetickým uzatváraním, u nás sa nájde niečo pre každý vkus. Naše produkty sú krásne zabalené so Sizzle Pak vo vami vybranej darčekovej krabičke. Na optimálnu ochranu výrobkov sa používa vlnitá lepenka.

Dodanie
O prepravu sa radi postaráme za vás. V závislosti od veľkosti objednávky doručujeme s našimi prepravnými partnermi v termíne, ktorý určíte. Náklady na prepravu sú vypočítané podľa veľkosti vašej objednávky.

Ste podnikateľ a hľadáte vhodný darček pre zákazníkov, obchodných partnerov a zamestnancov? Žiadny problém – radi vám pomôžeme! Ponúkame Vám individuálne riešenia, presne podľa Vašich prianí a požiadaviek.

Neváhajte nás kontaktovať na adrese: office@labelhair.com