Prírodná starostlivosť o vlasy

Prírodná starostlivosť o vlasy

Prírodné rady starostlivosti o vlasy sa v posledných rokoch stali mimoriadne obľúbenými - a to oprávnene! Bohaté zložky zabezpečujú vlasom dostatok hydratácie a vitamínov na základe prírody a jej sily. V nasledujúcom článku vám predstavíme niektoré značky prírodnej starostlivosti o vlasy.

Aveda
Už viac ako 40 rokov sa značka Aveda spolieha na silu kvetinových a rastlinných esencií, jedinečných receptúr a esenciálnych olejov, pričom vždy vychádza z filozofie, že základom holistickej krásy je vlastná pohoda. Profesionálne vlasové produkty zahŕňajú jemné šampóny, vyživujúce kondicionéry, stylingové krémy pre salóny a mnoho ďalšieho. Komplexný sortiment zahŕňa aj vysokokvalitné výrobky na starostlivosť o telo a pleť, takže s AVEDA môžete urobiť niečo dobré pre svoje telo od hlavy až po päty!

Shampure Shampoo
Nutriplenish Vitamin Leave-In Conditioner
Texture Tonic for Beachwaves
Tulsara Renewing Morning Crème

O'right
Špičková značka O'right sa svojím prírodným, čistým a ekologickým konceptom snaží poskytnúť budúcim generáciám lepší a udržateľnejší životný štýl. Vysokokvalitné bio zložky sú združené do profesionálnych produktových radov, ktoré okrem iného riešia potreby, ako je boj proti lupinám, vypadávanie vlasov, objem pre jemné vlasy alebo mastnú pokožku hlavy.
Rad Tree-in-the-bottle je označovaný za najekologickejší šampón na svete, pretože je vyrobený zo 100 % kompostovateľného materiálu a do roka sa vracia k svojmu pôvodu - prírode. Vďaka semienku v obale z kompostovanej fľaše nakoniec vyrastie strom!

Tree-in-the-bottle Caffeine Shampoo od O´right
Conditioner od O'right

Foamie
Značka Foamie je známa svojimi kvalitnými, tuhými výrobkami na starostlivosť o vlasy a ide príkladom proti plastovým obalom. Zložky ako aloe vera, kokosový olej a výťažok z ibišteka čistia vlasy bez vysušovania a dodávajú im hodvábny lesk a dostatok hydratácie. Vegánske tuhé šampóny na normálne, poškodené a suché vlasy a osviežujúce sprchové gély neobsahujú parabény, sulfáty a silikón, sú dermatologicky testované a majú neutrálnu hodnotu pH. Objavte Foamie!

Šampón Hibiskiss od Foamie
Oat to be smooth sprchová starostlivosť 2 v 1 od Foamie

BIOVÈNE
Výrobky barcelonskej značky BIOVÈNE sú k dispozícii aj bez plastových obalov. S ich šampónom a kondicionérom si každá vlasová potreba príde na svoje! Kokosový olej, makadamiový olej a keratín dodávajú lesk a hydratáciu, arganový olej regeneruje všetky typy vlasov a včelí vosk chráni pred lámavosťou vlasov. BIOVÈNE tieto a mnohé ďalšie prírodné ingrediencie ukrýva vo svojich nádherne voňajúcich tuhých šampónoch a kondicionéroch. Presvedčte sa sami!

Nourish Restore - Pink Heaven Solid Shampoo Bar od Biovene
Damage Control - Coconut & Keratin Solid Shampoo Bar od Biovéne
Hydrate Repair - Argan Oil & Mint Solid Conditioner Bar od Biovéne