Hydratačná starostlivosť od Schwarzkopf Professional

Hydratačná starostlivosť od Schwarzkopf Professional

Suché, lámavé vlasy?

Ak vlasy nie sú dostatočne hydratované, chýba im lesk, pružnosť a elasticita. Vlasy sa ťažšie upravujú a môžu sa lámať. Suché vlasy potrebujú okamžitú starostlivosť, ktorá im dodá potrebnú hydratáciu a novú pružnosť, ako aj dlhotrvajúci zdravý lesk.

Aj vašim vlasom chýba dostatočná hydratácia ? Hľadáte hydratačné produkty, ktoré sú tiež vegánske, udržateľné a bez sulfátov, silikónov a parabénov? Potom Vám môžeme odporučiť novú sériu Bonacure Clean Performance.

Vyznačujú sa nasledujúcimi vlastnosťami

Pokroková technológia: osvedčená technológia a nový vegánsky keratín zaručujú zdravé a krásne vlasy pre všetky typy vlasov každý deň.

Čistá receptúra: nové vegánske profesionálne zloženie, bez sulfátov, silikónov a umelých farbív, v kombinácii s výkonnými technológiami.

Udržateľný obal: zvnútra aj zvonku – nový obal je ekologický, plne recyklovateľný a vyrobený až na 97 % z recyklovaného plastu.

Objavte Bonacure Moisture Kick Spray Conditioner

Okamžite hydratuje a pomáha udržiavať optimálnu úroveň hydratácie, rozčesáva vlasy a tiež poskytuje tepelnú ochranu pred teplom fénu. Máte normálne až suché, lámavé alebo kučeravé vlasy? Potom je Bonacure Moisture Kick Spray Conditioner Vaším produktom, ktorý Vašim vlasom poskytne dostatočnú hydratáciu počas nasledujúcich 48 hodín! Odporúčame použiť na uterákom vysušené vlasy.

Objavte Bonacure Clean Balance Anti-Pollution Water

Ak hľadáte veľmi ľahké zloženie, ktoré nezaťažuje vaše vlasy a zároveň im poskytuje primeranú hydratáciu a hodvábny lesk, potom odporúčame Bonacure Clean Balance Anti-Pollution Water. Receptúra ošetruje vlasy, poskytuje im hydratáciu a tiež ich chráni pred nečistotami. Prípravok navyše ponúka tepelnú ochranu pred teplom fénu. Po použití Bonacure Anti-Pollution Water na vlhké alebo suché vlasy získate príjemne hodvábny pocit.

Objavte hydratačný balzam Bonacure Moisture Kick

Ak chcete dodať vlasom dodatočnú dávku hydratácie, odporúčame túto ľahkú, hydratačnú bezoplachovú kúru pre normálne až suché vlasy. Hydratačný balzam zlepšuje rozčesateľnosť, dodáva zdravý lesk a ponúka tepelnú ochranu pred teplom fénu.

Chceli by ste viac?

Ak hľadáte celý rad produktov na zvýšenie úrovne hydratácie Vašich vlasov, potom Vám môžeme odporučiť rad Bonacure Clean Performance Moisture Kick!