Značka O'right

Značka O'right

Dobré pre Vás, dobré pre životné prostredie

Čo znamená skratka O'right?

Snahy inovatívnej značky sú obsiahnuté už v jej názve:

  • "O" má symbolizovať zem
  • "right" znamená zámer robiť správne veci.

Cieľom je teda stať sa najzelenšou značkou starostlivosti o vlasy, ktorá ponúka profesionálne výrobky so zameraním na udržateľnosť a podporuje lepšiu, zdravšiu a zelenšiu budúcnosť. S týmto cieľom Steven Ko v roku 2002 založil spoločnosť O'right. Dodnes je jeho snahou aktívne pomáhať aj budúcim generáciám žiť lepším a udržateľnejším životným štýlom.
„Stand up for Future“ ("Postavte sa za budúcnosť"), tak zhrnul motto zakladateľ Steven Ko.

Dobré pre Vás, dobré pre životné prostredie

Táto jednoduchá koncepcia sa vzťahuje na každý jeden krok výroby a vývoja výrobkov, ako aj na značku a dizajn. Z mnohých krokov, ktoré sa v tomto procese vykonávajú s nasadením, sa tu zameriavame na vysokokvalitné zložky a špeciálne balenie.

Prírodné zložky

Koncept "bez" (free from) od O'right znamená prírodné produkty, ktoré sú dobré pre nás ľudí, ako aj pre životné prostredie. Z tohto dôvodu prírodné šampóny neobsahujú žiadne pochybné zložky. Preto sú:

  • bez hormónov
  • bez parabénov
  • bez formaldehydov
  • bez ftalátov
  • bez farbív
  • bez sulfátových tenzidov
  • bez Eo (etylénoxidu)
  • bez spojiva

Prípravky O'right pomáhajú vlasom získať späť svoju prirodzenosť a zanechávajú ich silné, poddajné a zdravé.
Pri prechode na prírodné produkty sa však môžu vyskytnúť rôzne reakcie, napríklad podráždenie alebo matné a suché vlasy. Ide však o prirodzenú detoxikačnú reakciu organizmu a súčasť fázy prechodu.
O'right výrobky neobsahujú spojivá, ale sú vysokokoncentrované. Obsahujú aj prírodné oleje. Na starostlivosť o vlasy a ich regeneráciu teda stačí malé množstvo.
Ak sa počas fázy prechodu vytvára málo peny, najlepšie je umyť vlasy 2-krát a zakaždým použiť malé množstvo šampónu.

Balenie

Vďaka inovatívnej koncepcii tree-in-the-bottle je fľaša šampónu vyrobená zo 100 % kompostovateľného materiálu a stáva sa z nej humus. Okrem toho uzáver z udržateľného bambusu je nielen elegantný, ale aj šetrný k životnému prostrediu.
Ekologický materiál je vyrobený z ovocného a rastlinného škrobu. Ten sa v prírodnom prostredí rozloží do jedného roka. Používajú sa však aj 100 % PCR materiály, ktoré pochádzajú z už použitých výrobkov. Týmto spôsobom sa materiály O'right recyklujú, aby neznečisťovali životné prostredie.
Uzávery sa vyrábajú ručne z taiwanského bambusu Moso. Rýchlorastúca bambusová rastlina je prírodným zdrojom pre udržateľné pestovanie. To znamená, že bambus sa môže zbierať každé štyri roky s maximálnou starostlivosťou. Krásne bambusové uzávery navyše poskytujú bezpečnú ochranu proti vyliatiu.

Nájdite kvalitné prírodné produkty od O'right, ktoré sú dobré pre Vás a Vaše vlasy pri úprave a stylingu tu na stránke labelhair.