Biolage - pre trvalo udržateľnú krásu

Profesionálna starostlivosť o vlasy od prírody

Značka Biolage predstavuje trvalo udržateľnú a prirodzenú krásu. Rôzne ošetrujúce produkty kombinujú čisto rastlinné zložky s najnovšími vedeckými poznatkami a technológiami. Takto šetrne dosiahnete tie najlepšie výsledky a zdravý pocit z vlasov pri každom type vlasov. Dobré pre vás - dobré pre vaše vlasy - dobré pre planétu.

Nakupovať podľa kategórií

Biolage: 28 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Značka Biolage , ktorú založil kaderník a podnikateľ Arnie Miller, stojí za optimálnym spojením technológie a prírody už od roku 1990.
Produkty využívajú účinky a zložky rastlín, aby každý vlas zažiaril v prirodzenej kráse. Podporujú to najnovšie technológie a súčasné vedecké poznatky. V závislosti od svojich potrieb dostane každý vlas hĺbkovo pôsobiacu výživnú starostlivosť a ochranu.
Cieľom Biolage je vytvárať dôveryhodné a spoľahlivé produkty, ktoré zvýrazňujú prirodzenú krásu vlasov a pokrývajú ich potreby. Hĺbkovo pôsobiace prírodné zložky rastlinného pôvodu pomáhajú dosiahnuť zdravý a výnimočný výsledok.
Výroba a balenie by mali mať čo najmenší dopad na životné prostredie. Preto sa na výrobu vzťahujú 3 hlavné faktory:

  • Bez testovania na zvieratách: značka bola ocenená pečaťou Leaping Bunny od Cruelty Free International.
  • Vegánske zloženie: všetky receptúry sú vegánske a neobsahujú žiadne živočíšne zložky.
  • Recyklovaný obal: obaly produktov Biolage Professional White Signature sú vyrobené zo 100 % recyklovaného (PCR) plastu (bez uzáveru).

Všetko, čo príroda ponúka pre vaše vlasy, nájdete na labelhair.