Dlhé vlasy vďaka predlžovaniu vlasov

Dlhé vlasy vďaka predlžovaniu vlasov

Výhody a nevýhody predlžovania vlasov

Svoju túžbu po krásnych, upravených vlasoch si ľahko splníte vďaka našej širokej ponuke profesionálnych značiek.

Túžite po rozprávkovo dlhých vlasoch bez toho, aby ste si ich museli nechať rásť celú večnosť? Pramene na predlžovanie vlasov Vám môžu pomôcť v krátkom čase splniť vaše priania. Na čo by ste si však mali dať pozor? Aké metódy existujú? Aké sú výhody a nevýhody predlžovania? Potrebné informácie sme pre Vás zhrnuli v tomto článku.

VÝHODY

1. Dlhé vlasy behom chvíľky

Existujú rôzne dôvody, prečo vlasy môžu rásť pomaly a ťažko. U niekoho je to predispozícia, u niekoho to môže byť nadmerné upravovanie spôsobené farbením alebo tepelným stylingom, ktoré poškodí vlasy natoľko, že želanú dĺžku vlasov je takmer nemožné dosiahnuť.

S predlžovaním vlasov sa dlhé čakanie rýchlo skončí! A môžete sa tešiť na dlhé husté vlasy, aké ste si vysnívali.

Sú skvelé aj na obídenie prechodnej fázy pri raste z krátkych na dlhé vlasy. Pretože pri profesionálnej aplikácii predlžovanie nebráni rastu vlastných vlasov ani nevedie k lámaniu vlasov.

2. Dostatok priestoru pre rôzne štýly

Samozrejme, aj krátke vlasy sa dajú úžasne upraviť a dokážu zdôrazniť vašu osobnosť. S dlhými vlasmi však máte vždy viac možností: či už kučery, vlny, updo, zapletané účesy alebo len rovný look, Vašej nálade sa pri stylingu medze nekladú. Túžite po oživení, farebné pramene vyniknú a pomôžu ukázať Vašu farebnú stránku.

3. Predĺženie z pravých vlasov vyzerá prirodzene a nie je viditeľné

Aby ste sa so svojou čerstvo získanou hrivou mohli cítiť úplne pohodlne, Vaše predĺžené vlasy samozrejme nesmú byť viditeľné pre ostatných. Prirodzené, krásne výsledky, ktoré sa dokonale integrujú do vašich vlastných vlasov, sú možné, ak umožníte predlžovanie len vyškoleným profesionálom a používate predĺženia z pravých vlasov. To tiež zaisťuje, že vaše predĺžené vlasy vyzerajú prirodzene a nie sú zvonku viditeľné.

NEVÝHODY

Okrem početných pozitívnych výhod by sa však nemalo zabúdať ani na možné nevýhody.

Pre niektorých môžu byť náklady a rozsiahla údržba predĺžených vlasov dôvodom na zváženie.

Pre prirodzené, profesionálne výsledky, ktoré vydržia dlho, by ste mali používať pramene pramene vlasov. V závislosti od požadovanej dĺžky a hustoty môže byť potrebný väčší počet prameňov, ktoré môžu byť sú pomerne drahé. Investované peniaze sa však oplatia, ak sa rozhodnete pre kvalitné predĺženia z pravých vlasov, ktoré aplikujú profesionáli. Takto vám predĺženie vlasov vydrží aj niekoľko mesiacov.

Ďalším faktorom, ktorý treba mať na pamäti, je, že predĺžené vlasy si vyžadujú väčšiu údržbu. Dlhé vlasy nielenže zaberú viac času na umývanie a fénovanie, musíte dbať aj na správne prípravky. Vždy používajte vhodné produkty starostlivosti o vlasy, špeciálne určené na predĺžené vlasy. Tiež by ste nemali používať bežné hrebene a kefy, ale špeciálne kefy a hrebene na predĺžené vlasy. Tým sa zabezpečí, že sa nepoškodia spojovacie body.

TYPY PREDLŽOVANIA VLASOV

Aby ste mohli vlasy predĺžiť alebo zahustiť, môžete si vybrať z bonding, tape-in alebo clip-in predĺžení. Clip-in sú ideálne na zmenu účesu bez veľkej námahy, napríklad na dodanie dokonalého štýlu s updo alebo dovolenkovým účesom.

Tape-in Extensions majú keratínové spoje, ktoré sú pripevnené tepelnými kliešťami. Z hľadiska trvanlivosti je tento typ metódy tým, ktorý trvá najdlhšie (až pol roka). Je však aj najdrahší a nedá sa znovu použiť. Bondingové predlžovanie nie je pre vás tou správnou voľbou, ak máte vážne poškodené alebo veľmi jemné vlasy.

Na rozdiel od bonding metódy je možné Tape-in Extensions použiť opakovane a pripevňujú sa pomocou lepiacej pásky. Výhodou tohto typu je, že je vhodný aj pre jemné vlasy, pretože spojovacie body sú ploché, a preto nie sú viditeľné. Tape-ins zvyčajne držia približne 3 mesiace.

ROZHODLI STE SA PRE PREDĹŽENIE VLASOV?

TÝMTO VECIAM BY STE MALI VENOVAŤ POZORNOSŤ:

  • Vašou prvou voľbou by vždy malo byť predlžovanie z pravými vlasmi. Tie zvyčajne pochádzajú z Indie, pretože ich štruktúra je veľmi podobná európskym vlasom. Preto nezabudnite venovať pozornosť poznámke "indické Remy vlasy". Ich vrstva kutikuly je stále úplne neporušená a nebola poškodená žiadnymi chemickými procesmi.
  • Odporúča sa neaplikovať predĺženia, ak vlasy nedosahujú zátylok alebo ak vlasy vypadávajú!
  • Vezmite prosím na vedomie, že profesionálne a uspokojivé výsledky možno dosiahnuť iba vtedy, keď rozšírenia používajú vyškolení profesionáli!
  • Pred aplikáciou nepoužívajte kondicionéry, vlasové masky ani oleje.
  • Odporúča sa neumývať vlasy 48 hodín po aplikácii.
  • Tepelné nástroje nesmú prísť do kontaktu s miestami spojení a väzieb.
  • Používajte iba prípravky na starostlivosť o vlasy a kefy určené pre predĺžené vlasy.
  • Nikdy si neumývajte vlasy s hlavou smerom dole, aby ste zbytočne nenamáhali spojovacie miesta. Odporúča sa umývanie v stoji v sprche.

  • Bonding-Extensions

  • Tape-In Extensions