Orphica Sérum na nechty a nechtovú kožtičku Touch

Dermatologicky testované sérum na nechty a nechtovú kožtičku

VypredanéTento produkt sa už necnachádza v našej ponuke.

Popis

Dobre upravené ruky a nechty patria k našej značke. Bohužiaľ, krásne, zdravé a pevné nechty sú niekedy iba snom. Nechty sú často slabé a lámavé a kožtička okolo nich je zvrásnená a suchá. Aby sa tomu zabránilo, ORPHICA vytvorila rad TOUCH, t.j. regeneračnú starostlivosť o ruky.

Sérum na nechty a nechtovú kožtičku TOUCH s receptúrou Deep Regeneration Therapy robí aj suché a poškodené nechty v dôsledku rôznych stylingových a chemických ošetrení silnými, regenerovanými a správne hydratovanými. Prírodné výživné látky séra zmäkčujú a vyživujú suchú kožtičku, dodávajú jej lesk a zabraňujú štiepeniu nechtov, vďaka čomu sú odolnejšie voči vonkajším vplyvom. Produkt bol dermatologicky testovaný.

Hľadáte dokonalé riešenie pre lámavé a slabé nechty? Snívate o zdravej nechtovej kožtičke a starostlivosti ako v salóne krásy? TOUCH sérum na nechty a nechtovú kožtičku s inovatívnym zložením ORPHICA hĺbkovej regeneračnej terapie je potom tým správnym pre vás. Prípravok prešiel prísnym výskumom, ktorý potvrdil, že účinné látky v ňom obsiahnuté chránia nechty pred mechanickým poškodením a navyše sa správne ošetrujú citlivú kožtičku.

Aplikácia

 1. Pred použitím séra na nechty a nechtovú kožičku sa uistite, že máte suché a čisté ruky.
 2. Naneste sérum na vyčistené nechty a nechtovú kožtičku tak, aby aktívne zložky prenikli do epidermy, kým sa úplne nevstrebú.
 3. Potom je potrebné produkt opláchnuť teplou vodou. Aplikujte raz denne.

Silné nechty a dobre udržiavaná nechtová kutikula

 • 95 % potvrdzuje, že po pravidelnom používaní séra TOUCH dostávajú nechty a nechtová kožtička náležitú starosltivosť.
 • 85 % tvrdí, že nechty a nechtová kožtička sú po použití produktu dostatočne hydratované.
 • 75 % ľudí si všimlo, že sa im nechty prestali štiepiť a lámať.
 • 90 % uznalo, že sérum TOUCH sa rýchlo vstrebáva a ošetruje nechty a nechtovú kožtičku

Výnimočné ingrediencie

TOUCH sérum na nechty a nechtovú kožičku s receptúrou Deep Regeneration Therapy je ideálnym riešením pre poškodené a matné nechty a suchú nechtovú kutikulu. Jeho vysoká kvalita, bezpečnosť a účinnosť zaručuje spokojnosť našich zákazníkov, ktorí si účinky séra sami vyskúšali.

Obsahuje prírodné zložky a výťažky, ktoré zabezpečujú starostlivosť o stav nechtov a nechtovej kožičky, vyživujú ich a ošetrujú. Ricínový olej vytvára okluzívnu vrstvu, ktorá zabraňuje vyparovaniu vody z epidermy a dodáva nechtom lesk. Arganový olej posilňuje a regeneruje nechtové platničky. Abissinia olej regeneruje suché nechty poškodené stylingom a chemickými úpravami, hydratuje a navracia im lesk. Okrem toho posilňuje, zabraňuje štiepeniu nechtov a hydratuje suchú nechtovú kutikulu. Vitamín E má antioxidačný ochranný účinok. Vitamín B3 stimuluje tvorbu ceramidov a keratínu, vďaka čomu sú nechty odolné voči vonkajším vplyvom. Syntetický vitamín A stimuluje proces rekonštrukcie a regenerácie kolagénu a elastínu v pokožke. Prírodné fytosteroly zabraňujú lámavosti a štiepeniu nechtov. Skvalén obnovuje kožno-lipidovú bariéru a zabraňuje nadmernému vyparovaniu vody z epidermy, vďaka čomu je kutikula pružnejšia a hladšia a nechty sú prirodzene ošetrenú.

Značka: Orphica
Typ produktu: prírodná kozmetika, sérum na nechty
Typ pleti: citlivá, pre každý typ
Vlastnosti produktu: dermatologicky testovaný
Poznámka k zložkám a aplikácii

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Orphica Sérum na nechty a nechtovú kožtičku Touch

Podobné produkty:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder

Zákazníci si kúpili tiež:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder