Schwarzkopf Professional

Rozmanitosť a dokonalosť pre každý vlas

Schwarzkopf Professional znamená vášeň a rešpekt pre každý typ vlasov. Značka to dokazuje mnohými inovatívnymi produktmi a stanovila skutočné míľniky v starostlivosti o vlasy. Či už starostlivosť, styling alebo farbenie – Schwarzkopf Professional ponúka ten správny produkt a rozmaznáva vaše vlasy. Nájdite tu tú správnu starostlivosť pre vás a užite si pocit z vlasov ako po návšteve kaderníka.

Nakupovať podľa kategórií

Schwarzkopf Professional: 163 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Schwarzkopf Professional je jednou z troch popredných spoločností v oblasti vlasovej kozmetiky a má jeden z najväčších a najrozmanitejších sortimentov.

Schwarzkopf Professional: Príbeh značky

V roku 1898 otvoril chemik a lekárnik Hans Schwarzkopf v Berlíne „Obchod s farbami, liečivami a voňavkami“.
V roku 1903 priniesol na trh prvú inováciu so šampónom v práškovej forme. „Šampón s čiernou hlavou“ sa rýchlo stal populárnym.
V roku 1927 sa na európskom trhu objavil prvý tekutý šampón.
Neustále sa ďalej vyvíjal až do roku 1949, kedy sa na nemecký trh dostal „Schauma Creme-Schaumpon“ v tube. "Schauma" je aj dnes stelesnením šampónu v Nemecku.
V roku 1955 bol dosiahnutý ďalší míľnik v kaderníctve so stylingovou líniou „Taft“.
Zatiaľ čo oblasť starostlivosti o vlasy sa neustále rozširuje, v priebehu niekoľkých nasledujúcich desaťročí sa objavujú aj produkty na farbenie a starostlivosť o vlasy.
V roku 1995 skupina Henkel so sídlom v Düsseldorfe prevzala Schwarzkopf. Značka sa stáva jedným z popredných dodávateľov v Európe v oblasti vlasovej kozmetiky.
V roku 2004 bola vydaná got2b, ďalšia komplexná stylingová séria.

Okrem nových inovácií sa značka Schwarzkopf Professional zaviazala k produktom šetrným k životnému prostrediu a k rovnosti.


Schwarzkopf Professional: Rôzne produkty

Medzitým viac ako 600 individuálnych vysokokvalitných produktov pokrýva profesionálnu vlasovú kozmetiku na starostlivosť a styling, ako aj na farbenie vlasov. Schwarzkopf Professional tak ponúka ten správny produkt pre každú potrebu starostlivosti bez ohľadu na typ alebo dĺžku vlasov. Rozmanitý a rozsiahly sortiment produktov možno najlepšie rozdeliť do nasledujúcich oblastí: starostlivosť o vlasy, vlasový styling a farbenie vlasov vrátane odfarbovania.

Starostlivosť o vlasy

Bohaté produkty vlasovej starostlivosti od Schwarzkopf Professional dodajú každému typu vlasov zdravý pocit a poddajnosť. Na splnenie individuálnych potrieb starostlivosti o rôzne typy vlasov Schwarzkopf vyvinul rôzne produktové rady, ktoré sú neustále rozširované a revidované.

Vlasový styling

Kvalitné stylingové prípravky od Schwarzkopf Professional vám pomôžu vytvoriť si váš obľúbený účes jednoducho a dlhodobo ho fixovať. Nezanedbáva sa ani potrebná ochrana vlasov. S rôznou textúrou produkty vykúzlia vo vlasoch objem či lesk. Uhladený alebo rozstrapatený vzhľad si môžete vytvarovať behom chvíľky. Vaša kreativita nepozná hraníc.

Farbenie vlasov

Schwarzkopf Professional vedie na trhu farbív v mnohých oblastiach. Aj tu je cieľom splniť požiadavky pre všetky typy vlasov a dosiahnuť čo najlepší farebný zážitok. Dokonalá žiarivosť farby a optimálne krytie bielych vlasov zaisťujú farebný výsledok ako od kaderníka.

Užite si pocit z vlasov ako od kaderníka s produktmi od Schwarzkopf Professional na labelhair.