BlondMe od Schwarzkopf Professional

Silná starostlivosť pre dokonalé blond výsledky

BlondMe od Schwarzkopf Professional sa venuje individuálnej a efektívnej starostlivosti o každé blond vlasy. Vďaka širokej škále produktov a 3D Bond Creation System spĺňajú vysoké nároky na starostlivosť a zaisťujú dokonalý blond výsledok.

Nakupovať podľa kategórií

BlondMe: 14 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Blond vlasy znamenajú individualitu a sebavedomie. Blondínka nie je len blondínka. Blond vlasy si preto vyžadujú nielen individuálnu, ale aj účinnú starostlivosť. Tá by však mala byť šetrná aj k citlivej vlasovej štruktúre.
Sériou BlondMe Schwarzkopf Professional splnil vysoké nároky blond vlasov a plní špeciálne želania so širokou škálou produktov. Všetky produkty sú vybavené systémom 3D Bond Creation System pre dosiahnutie dokonalého blond výsledku.

Čo je to 3D Bond Creation System?

BlondMe predstavuje výkonné ošetrujúce produkty s inovatívnou technológiou 3D mostíka, známou aj ako 3D Bond Creation System.
Systém má trojitý účinok, čo znamená, že chráni, udržiava a obnovuje spojenia vlákien vo vlasoch. Štruktúra vlasov je posilnená a zdravie vlasov sa zlepšuje. To výrazne znižuje lámavosť vlasov. Okrem toho je žiarivosť farby zosilnená pre dlhotrvajúci lesk.
Vďaka špeciálnej starostlivosti zostanú blond vlasy po dlhú dobu pružné a plné lesku. Technológia obsahuje aj špeciálny proteínový komplex, ktorý sa optimálne prispôsobí individuálnym potrebám starostlivosti.


BlondMe: vlasová starostlivosť pre každú blondínku

Séria starostlivosti BlondMe sa špecializuje na citlivú štruktúru blond vlasov. Šampóny, kondicionéry, vlasové kúry a bezoplachové produkty pomáhajú starať sa, budovať a chrániť každé blond vlasy. Aby sme vyhoveli najrôznejším potrebám, séria starostlivosti bola rozdelená do ďalších línií.

Cool Blondes

Rad BlondMe Cool Blondes bol špeciálne vyvinutý pre intenzívnu starostlivosť a udržiavanie studených blond odtieňov. Neutralizačné produkty využívajú farebné pigmenty na jemné, ale účinné odstránenie nežiaducich teplých podtónov a žltých odtieňov. Zároveň regenerujú vlasovú štruktúru. Vlasy môžu žiariť v chladnej blond.

All Blondes Light & Rich

BlondMe All Blondes sa špecializuje na bohatú starostlivosť o vyblednutú farbu pre všetky blond tóny. Zatiaľ čo produkty Light sú určené pre jemné až normálne vlasy, produkty Rich boli vyvinuté pre normálne až husté vlasy.
Všetky produkty Blondes využívajú známy 3D Bond Creation System na vybudovanie vlasovej štruktúry a posilnenie vlasov. Zároveň dodávajú čistú blond a plnú žiarivosť.

Blonde Wonders

S BlondMe Blonde Wonders sa pri stylingu nezanedbáva ochrana. Obnovujúci balzam BlondMe Blonde Wonders podporuje blond vlasy pri úprave pomocou žehličiek vďaka svojmu ochrannému účinku.
BlondMe Blonde Wonders Glaze Mist zjemňuje blond vlasy a dodáva im ochranu a extra lesk.

Detox pre všetky blondínky

BlondMe All Blondes Detox pozostáva z ošetrujúcich produktov, ktoré hĺbkovo čistia a detoxikujú všetky odtiene blond. Navyše podporujú rozvoj štruktúry vlasov. Dodajú vám sviežu, zdravú a svetlejšiu blond.

BlondMe Detox Vita-C Shot All Blondes predstavuje obzvlášť opticky rozjasňujúci efekt.

Všetko, čo potrebujete na starostlivosť o blond vlasy pre brilantné farebné výsledky, nájdete na labelhair.