Blond Absolu od Kérastase

Pre žiarivé blond vlasy

Blond Absolu je individuálna séria vlasovej starostlivosti pre novú víziu blond. Vlasové vlákno sa intenzívne regeneruje, pričom ultrafialové pigmenty eliminujú nežiaduce žlté tóny. Každé blond alebo odfarbené vlasy, každý odtieň blond a tiež šedivé vlasy získajú žiarivú blond s jedinečným farebným leskom.

Blond Absolu: 23 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Blond je viac ako len módna farba. Každá blondínka je individuálna a má špeciálne požiadavky. Kérastase Blond Absolu je línia vlasovej starostlivosti, ktorej cieľom je splniť presné požiadavky odfarbených, blond a sivých vlasov.
Blond alebo odfarbené vlasy majú často nežiaduci žltý nádych. S prvou ultrafialovou starostlivosťou Kérastase predchádza tomuto efektu bez toho, aby zanedbával bohatú starostlivosť. S hodnotnými zložkami produkty pôsobia na vlasy regeneračne a antioxidačne. Zvláštnosťou je interakcia troch hlavných aktívnych zložiek:

  • Obohatená kyselina hyalurónová posilňuje vlasové vlákno zvnútra a podporuje regeneráciu pokožky hlavy. Pomáha aj proti prípadnému vypadávaniu vlasov. Kyselina hyalurónová je súčasťou všetkých produktov Blond Absolu.
  • Extrakt z plesnivca sa získava zo známej rastliny. Posilňuje vlasy a dodáva im antioxidačnú silu. Zároveň upokojuje vlasové vlákno a tým zlepšuje vitalitu a odolnosť. Plsnivec je súčasťou všetkých produktov Blond Absolu.
  • Neutralizátory ultrafialového žiarenia okamžite zabraňujú nežiaducim zlatým a medeným odleskom. Blond žiari zdravým leskom. Sú prítomné v Bain Ultra-Violet a Masque Ultra-Violet.

Tento výkonný trojitý komplex robí Vaše vlasy elastickými, lesklými a zdravými pre dlhotrvajúcu blond žiarivosť.

Dokonalé zloženie produktov Blond Absolu je možné prispôsobiť potrebám blond vlasov. Výber začína správnym šampónom, potom prechádza cez silu starostlivosti až po finálne sérum na ochranu pred teplom.
Pre tri kroky starostlivosti sú k dispozícii nasledujúce možnosti:

  1. Umyte šampónom - Bain Lumiere alebo Bain Ultra Violet.
  2. Ošetrujte pomocou kondicionéru alebo masky - Cicaflash alebo Masque Ultra-Violet.
  3. Chráňte sa bezoplachovou starostlivosťou - Cicaplasme.

Všetky vysokokvalitné produkty radu Blond Absolu je možné kombinovať podľa osobných potrieb a sú dostupné aj vo vhodných sadách.
Na labelhair nájdete všetko pre svoju dokonalú, žiarivú blond.