Nioxin - inovatívna vlasová kozmetika

Starostlivosť pre silnejšie a plnšie vlasy

Nioxin poskytuje inovatívnu starostlivosť v 3-krokovom systéme, ktorý posilňuje rôzne typy rednúcich vlasov a dodáva im plnosť. Vďaka osviežujúcemu účinku na pokožku hlavy poskytujú výrobky pocit hustejších a plnších vlasov.

Nakupovať podľa kategórií

Nioxin: 33 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

História spoločnosti Nioxin

Inovatívnu značku proti vypadávaniu vlasov Nioxin založila v roku 1987 milovníčka prírody Eva Graham.
Keď jej po narodení dieťaťa začali vypadávať vlasy, začala sa zaoberať problémom vypadávania vlasov a hľadala vhodný prostriedok. Eva Grahamová sa preto rozprávala s dermatológmi a navštevovala lekárske kongresy. Navštevovala aj prednášky, takže si rýchlo uvedomila dôležitosť správnej starostlivosti o pokožku hlavy. Najprv doma experimentovala s bylinkami a rastlinnými prípravkami. Tam si z malého pracovného stola vybudovala sieť. Spojila sa s biológmi, chemikmi, farmakológmi a kaderníkmi, veľa hovorila so spotrebiteľmi a nakoniec založila revolučnú značku Nioxin.


Výrobky a ich účinok

Od roku 1990 výrobky poskytujú správnu starostlivosť o pokožku hlavy v čoraz väčšom počte krajín a pomáhajú zahusťovať vlasy.
O niekoľko rokov neskôr prišiel na trh Nioxin Transactive Delivery System so špeciálnym zložením, ktoré postupne rozmaznáva pokožku hlavy a vlasy všetkými potrebnými účinnými látkami. To umožňuje dlhodobý účinok.
Okrem toho Nioxin Scalp Respiratory Complex pôsobí ako peeling a zbavuje pokožku hlavy a vlasy odumretých kožných šupín a iných zvyškov. Tým podporuje rýchlejšiu obnovu buniek.
Od roku 2000 majú hydratačné produkty aj ošetrujúce zloženie s účinkom proti starnutiu, ktoré pomáha bojovať proti známkam starnutia.
Systémy starostlivosti možno rozdeliť podľa typu vlasov a riešiť príslušné potreby:

Na decentne rednúce vlasy:

Na viditeľne rednúce vlasy:

Každý výrobok pomáha obnoviť prirodzený stav vlasov. Vlasy tak môžu žiariť prirodzeným leskom.