Acidic Bonding Concentrate – pre maximálne ošetrenie, intenzívnu starostlivosť a ochranu farby

Riešenie pre náročné, namáhané a ošetrované vlasy

Najmä pri odfarbovaní alebo farbení sú vlasy obzvlášť namáhané a potrebujú všestrannú starostlivosť, aby sa zabránilo lámaniu vlasov a strate farby a zlepšilo sa zdravie vlasov.

Regeneračný rad Acidic Bonding Concentrate posilňuje oslabené väzby, zlepšuje pevnosť a pružnosť vlasov. Utesnením vonkajšej vrstvy vlasov chráni pred vyblednutím a vypadávaním vlasov.

Užite si vysokú koncentráciu vlasovej starostlivosti a transformujte svoje vlasy!

Acidic Bonding Concentrate: 6 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Vďaka kombinovanému použitiu Redken Acidic Bonding Concentrate šampónu, kondicionéru a doplnkovej leave-in starostlivosti ponúka séria starostlivosti o vlasy holistickú rutinu starostlivosti pre väčšiu pružnosť a lesk, ako aj menšie lámanie vlasov a stratu farby.

Všetky produkty Acidic Bonding Concentrate obsahujú koncentrovaný komplex Bonding Care a kyselinu citrónovú, preto spĺňajú predovšetkým náročné potreby namáhaných a ošetrovaných vlasov. Hydratačná receptúra pomáha posilňovať oslabené vlasové štruktúry a pôsobí proti stresu spôsobenému farbením vlasov, používaním tepelných nástrojov alebo chemickým ošetrením. Redukuje sa povrchové poškodenie vlasov a vlasy sú zásobované dostatkom hydratácie, čo zabraňuje vysúšaniu a lámavosti vlasov. Výsledok: žiarivé, pružné, hebké vlasy bez rozštiepených končekov alebo krepovatenia.