RefectoCil - pre jednoduché a bezpečné farbenie mihalníc

Svetový líder vo farbení obočia a mihalníc

RefectoCil predstavuje vysokú kvalitu z Rakúska už od roku 1930, pokiaľ ide o dokonalé farbenie mihalníc a obočia. Široký výber vegánskych farieb vás pozýva prehliadnuť si sortiment a ponúka vám širokú škálu individuálnych možností stylingu. Hĺbka farby vám poskytne ohromujúci vzhľad až na 6 týždňov.

RefectoCil: 17 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

I keď sú obočie a mihalnice malé, majú veľký vplyv na vzhľad a vyžarovanie. Toto vyžarovanie a krásny vzhľad môžete prirodzene zvýrazniť pomocou RefectoCil.

Milióny spokojných zákazníkov po celom svete dôverujú výrobkom RefectoCil na farbenie mihalníc a obočia, ktoré sú vyrábané na vysokej úrovni v Rakúsku a Nemecku. Sú obľúbené najmä u stylistov.

Farebná paleta farieb obočia a mihalnic je rôznorodá. Máte slobodu vybrať si od prirodzeného po výnimočné. Pre svetlé riasy odporúčame RefectoCil 3.1 - svetlohnedý pre prirodzené zvýraznenie.

Všetky farby sú vegánske a vyrobené bez testovania na zvieratách. Farby žiaria a sprevádzajú vás pri športe aj vo vode, pretože sú odolné voči rozmazaniu a vodeodolné. Už za pár minút môžete mať svoje obočie a mihalnice dlhodobo zvýraznené a zafarbené, čo vám ušetrí veľa času pri každodennom stylingu. Farba vydrží približne 6 týždňov.

Samozrejme dostanete aj všetko, čo potrebujete na ochranu citlivého očného okolia pri farbení. Ochranným krémom na oči a maskou na oči sa môžete napríklad chrániť pred zafarbením papierikom na riasy pri farbení a starostlivosti o citlivú pokožku. Ak by sa niečo pokazilo, odstraňovač farebných škvŕn vám pomôže rýchlo a jednoducho odstrániť nechcené škvrny.

Všetko, čo potrebujete vedieť o bezstarostnom farbení mihalníc a obočia pre dlhotrvajúce krásne chvíle, nájdete na labelhair.