Celeb Luxury

Žiarivá starostlivosť o vlasy a na zachovanie farby

Značka Celeb Luxury bola založená v Amerike v roku 2016. Dala si za cieľ vyvinúť rad produktov pre zdravé, očarujúce vlasy, ktorých žiarivá farba nevybledne. Inovatívne produkty s patentovanou technológiou špecificky riešia potreby farbených vlasov a zaisťujú správnu starostlivosť a optimálnu ochranu.

Nakupovať podľa kategórií

Celeb Luxury: 42 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Produkty americkej značky Celeb Luxury sa špecializujú na čistenie a starostlivosť o farbu vlasov. Vďaka ich patentovanej technológii by malo byť vyblednutie farieb minulosťou. Prípravky dodávajú farbu pri každom umytí vlasov a tým ich osviežujú bez poškodenia vlasov.
Vďaka inováciám a vášni Celeb Luxury zaisťuje, že kreativite sa už nekladú žiadne hranice. Produkty pomáhajú nielen osviežiť a udržať farbu, ale zároveň vlasy aj regenerovať.

Gem Lites ponúka úžasné prírodné odtiene v Colorwash šampónoch a kondicionéroch pre blond, červené a hnedé odtiene s BondFix Bond Repair.
Viral zaisťuje živé a pastelové módne farby pomocou šampónov Colorwash a kondicionérov Colorditioner s BondFix Bond Repair.

Všetky produkty sú tiež vegánske a neobsahujú lepok, sulfát, PPD, amoniak, peroxid, parabén a netestujú sa na zvieratách.
Vlasy pôsobia zdravo a farba môže sviežo žiariť.

Všetko, čo potrebujete pre žiarivý farebný výsledok, nájdete na labelhair.