BlondMe farby od Schwarzkopf Professional

Dokonalá blond vo všetkých odtieňoch

BlondMe od Schwarzkopf Professional zaisťuje individuálnu a dokonalú blond pre každý typ vlasov. V rôznych odtieňoch poskytujú produkty jemné a optimálne farebné výsledky a neobídu žiadne želania.

Nakupovať podľa kategórií

BlondMe: 11 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Blond neznamená vždy blond. Blond vlasy sú individuálne a silné. Schwarzkopf Professional podporuje túto osobnosť radom BlondMe. Produkty prinesú radosť intenzívnej, jasnej blond a urobia zadosť teplým alebo studeným podtónom. Zároveň sa nezanedbáva ani regeneračná starostlivosť.
Mnohé nuansy je možné individuálne kombinovať alebo doplniť aditívami. Stručne uvádzame najdôležitejšie možnosti a produkty.

BlondMe tónovanie podporuje vášeň pre tónovanie blond a odfarbených vlasov. Menia smer tónovania, ale nie jeho hĺbku.
Tonery vykúzlia individuálnu nuansu v každom blond vlase. Môžete si tak jednoducho a kreatívne vytvoriť svoj blond odtieň, či už teplý alebo studený. V 12 rôznych odtieňoch môžete svojej blond dať niečo isté, v závislosti od vašich želaní.
Technológia Bond Enforcing zároveň znižuje možné poškodenie vlasov a optimalizuje obsah hydratácie. Zloženie bez amoniaku je tiež pH-neutrálne a vydrží 10-15 umytí.

BlondMe Colour White Blending je rad BlondMe, ktorý sa špecializuje predovšetkým na zrelé blond vlasy. Toto zosvetľovanie technológiou Bonding samozrejme podporuje aj rozvoj vlasovej štruktúry a minimalizuje lámavosť vlasov. White Blending je ideálny pre vlasy so základom 6 alebo svetlejšie s viac ako 30 % šedivých vlasov. Pri zosvetľovaní vlasov až o 4 úrovne prekryje šedivé vlasy až na 100 %. Okrem toho zjemňuje vlasy v nuansách:

  • Ice: efekt proti žltým odleskom
  • Sand: prirodzený blond odtieň
  • Caramel: jemný, teplý karamelový tón
  • Irisé: ružovkastý pastelový odtieň

BlondMe Premium Lightener 9+ je šetrné odfarbovanie od Schwarzkopf Professional, ktoré dodá každému vlasu intenzívnu blond.
Vďaka technológii Bonding je vlasové vlákno chránené a vlasy sú zosvetlené až o 9 úrovní. Teplé a žltkasté podtóny sú neutralizované.
Premium Lightener 9+ sa zmieša s príslušným BlondMe Premium Developer podľa potreby podľa návodu. Pre ešte intenzívnejšie odstránenie teplých podtónov môžete pridať BlondMe Bleach & Tone.

BlondMe Clay Lightener je ideálny pre jednoduché a efektívne techniky voľnej ruky, pretože sa nanáša bez kontaktu s pokožkou hlavy. S ním budete mať úspech v technikách ombré a balayage v krátkom čase. Technológia Bonding zaisťuje optimálnu ochranu, pričom vlasy sú zosvetlené až o 7 úrovní.
Clay Lightener je obohatený o biely íl (kaolín), aby po zapracovaní prešiel z jemnej konzistencie do pevnej. To obalí vlasy a uzamkne zosvetľovač. Vďaka tomu sa ľahko používa bez fólií.

Všetko, čo potrebujete pre šetrné odfarbenie a dokonalé blond tóny, nájdete na labelhair.