Kérastase

Medzinárodná luxusná značka

François Dalle ako vizionár krásy vytvoril v roku 1964 trh profesionálnej starostlivosti o vlasy, ktorý spája krásu a vedu so značkou Kérastase. Vášeň pre krásne vlasy priniesla prevratné inovácie a stanovila nové štandardy v oblasti vlasovej starostlivosti. Kérastase sa tak stala medzinárodnou luxusnou značkou, ktorá je dnes známa svojimi profesionálnymi znalosťami, hĺbkovo pôsobiacimi receptúrami, luxusnými rituálmi starostlivosti a personalizovanými službami.

Nakupovať podľa kategórií

Kérastase: 153 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Kérastase predstavuje profesionálnu, vysoko účinnú a inovatívnu vlasovú starostlivosť, ktorá spĺňa každú individuálnu požiadavku. Všetky produkty sa ľahko integrujú do každodennej starostlivosti - na umývanie, starostlivosť, konečnú úpravu a styling.
Séria Kérastase je dokonale prispôsobená štruktúre vlasov a individuálnym potrebám. Výsledkom sú vysokokvalitné individuálne produktové rady.

Kérastase Résistance pre slabé a namáhané vlasy
Résistance
špecificky pomáha budovať poškodené a oslabené vlasy a obnovuje ich vitalitu a pružnosť.
Vrcholom je termoaktívny vlasový krém Ciment Thermique, ktorý bol vyvinutý v roku 2007. Ľahký leave-in s tepelnou ochranou je teraz najobľúbenejším produktom v rade Résistance.
Rad starostlivosti bol navyše doplnený o Résistance Therapiste, rad, ktorý má posilňujúci a ochranný účinok na silne poškodené vlasy.
Nakoniec v roku 2018 prišiel na trh Résistance Extensioniste. Tento ošetrujúci rad nielen posilňuje oslabené vlasy, ale tiež podporuje ich rast.

Kérastase Genesis pomáha proti vypadávaniu vlasov
V roku 2020 bol vydaný rad starostlivosti Genesis, ktorý je obzvlášť užitočný pri vypadávaní vlasov spôsobenom oslabenými korienkami vlasov a lámavosťou vlasov. Prípravky posilňujú vlasové vlákno a stimulujú rast vlasov, čím zaisťujú menšie lámanie vlasov.

Kérastase Blond Absolu dodá každému vlasu žiarivú blond
Blond Absolu
je na trhu od roku 2019. Séria regeneračnej starostlivosti je optimalizovaná pre prirodzene blond, šedivé a odfarbené vlasy a je vhodná pre každý blond typ. Okrem posilňujúceho, ošetrujúceho účinku rad pomáha neutralizovať nežiaduce žlté a medené tóny.

Kérastase Elixir Ultime pre hodnotnú úpravu vlasov
Elixir Ultime
bol uvedený na trh v roku 2010 a teraz je to vysokokvalitná séria starostlivosti vyrobená zo vzácnych olejov, ktoré zaisťujú lesklé a obzvlášť žiarivé vlasy.

Kérastase Nutritive ošetruje suché a lámavé vlasy
V 80. rokoch 20. storočia bola uvedená na trh línia Nutritive s Nutritive Masquintense, ktorá má dnes celosvetový kultový status. Rad starostlivosti rozmaznáva najmä namáhané a suché vlasy. V 90. rokoch sa rada Nutritive rozširuje. Teraz sa delí na Irisome pre normálne až mierne suché vlasy a Magistral pre veľmi suché vlasy.

Kérastase Discipline skrotí rebelské vlasy
V roku 2014 oslavuje Kérastase 50. výročie a ako novinku uvádza na trh rad Discipline. Prípravky vyrovnávajú obzvlášť nepoddajné vlasy pri zachovaní objemu. O dva roky neskôr je rad doplnený o produkty Discipline Curl Idéal, ktoré sú optimalizované pre všetky typy kučier.

Kérastase Densifique dodáva vlasom plnosť a hustotu
Densifique
pomáha pri rednutí vlasov tým, že vlasy sú hustejšie a objemnejšie. V ponuke sú produkty Densifique v bielej farbe pre ženy a Densifique Homme v čiernej farbe pre mužov.

Kérastase Volumifique dodáva vlasom objem
Volumifique dodáva obzvlášť jemným vlasom nový objem a pružnosť bez toho, aby ich zaťažoval. Vlasy pôsobia pevnejšie a objemnejšie.

Kérastase Chronologiste rozmaznáva každý vlas luxusom a starostlivosťou
Chronologiste
je najluxusnejší rad, ktorý ponúka jedinečnú starostlivosť o pokožku hlavy a vlasy s tými najvzácnejšími aktívnymi zložkami. Upokojuje podráždenú pokožku hlavy, posilňuje vlasy a dodáva im väčší lesk.

Kérastase Couture Styling zaisťuje individuálny vzhľad
V roku 2013 sa rad Couture Styling objaví s rôznymi stylingovými produktmi pre ohromujúci finiš a dlhotrvajúcu fixáciu.

Kérastase Initaliste stimuluje rast vlasov
V roku 2012 bolo uvedené na trh prvé vlasové sérum Initaliste. Vďaka natívnym rastlinným bunkám sa stimuluje obnova buniek a zlepšuje sa rast vlasov pre každý typ vlasov.

Kérastase Reflection poskytuje väčšiu intenzitu farby
Reflection
ošetruje špeciálne farbené, melírované a namáhané vlasy a pomáha k lesku farby vlasov pomocou prvkov odrážajúcich svetlo.

Kérastase Soleil vyživuje a chráni vlasy pred slnkom
V roku 1987 sa objavil inovatívny rad produktov Soleil, ktorý ošetruje obzvlášť slnkom poškodené vlasy a chráni pred škodlivými UV lúčmi.

Kérastase Spécifique pomáha proti problémom s pokožkou hlavy
Špeciálnu pozornosť venuje Kérastase aj starostlivosti o pokožku hlavy ako základu pre zdravšie vlasy. Spécifique sa venuje liečbe rôznych problémov s pokožkou hlavy.

  • Spécifique Anti Fett: V 70. rokoch sa Bain Divalent objavil ako špeciálny šampón pre vlasy s mastnými korienkami a suchými končekmi. Šampón je prvým a doteraz najúspešnejším produktom zo série.
  • Spécifique Anti-Hair Loss: V roku 2003 prišiel na trh Cure Anti-Chute, ampulková kúra proti vypadávaniu vlasov. Klinicky testované, inovatívne zloženie regeneruje pokožku hlavy. Plnené do výrazných sklenených ampuliek.
  • Spécifique Anti-Dandruff: Spécifique Anti-Pelliculaire odstraňuje suché alebo mastné lupiny a zabraňuje tvorbe nových.
  • Spécifique Dermo Calm: Spécifique Dermo Calm posilňuje obzvlášť citlivú, suchú a napätú pokožku hlavy a hydratuje ju. Šampón navyše obnovuje prirodzenú rovnováhu.

Kérastase Fusio Scrub intenzívne čistí pokožku hlavy
Fusio Scrub
je rad, ktorý čistí a vyživuje pokožku hlavy exfoliáciou. Špeciálne peelingy tiež pomáhajú redukovať svrbenie, podráždenie a tvorbu lupín. Sú optimalizované pre požiadavky suchej a mastnej pokožky hlavy.


Príbeh Kerastase

Začiatky
V roku 1964 François Dalle (CEO L'Oréal v rokoch 1957 až 1984) spojil vedu a luxusnú vlasovú starostlivosť s Kérastase. Kaderník a vizionár chcel personalizovať a zmeniť starostlivosť o vlasy, čo je to, čo Kérastase poháňa dodnes. Diagnostikuje stav vlasov a vlasovej pokožky pre dosiahnutie dokonalej starostlivosti.

80. a 90. roky 20. storočia
V roku 1980 Kérastase vyvinul prvú vlasovú kúru s Masque à l'Huile de Germes de Mais, bohatú masku s kukuričným olejom.
V 80. rokoch sa značka Kérastase rozšírila do Maroka. V konfrontácii s novými potrebami vlasov sa sortiment šampónov od roku 1983 do roku 1986 rozšíril na sedem. Koncom 80. rokov Kérastase expandoval do Južnej Ameriky vstupom na trh v Čile.
To znamená, že Kérastase je v 90. rokoch dostupný aj v Severnej a Južnej Amerike. Luxusná značka sa predáva aj v Brazílii, Kolumbii, Mexiku a Paname.
V tom čase high-tech podporoval rýchly ďalší vývoj a rozširovanie produktov starostlivosti.

Súčasnosť
Dnes je Kérastase medzinárodnou luxusnou značkou so širokým sortimentom vysokokvalitných produktov starostlivosti o vlasy. Moderné balenie nielen pridáva na luxusnom dojme, ale je tiež udržateľné vďaka použitiu menšieho množstva plastov.

Luxusnú, individuálnu starostlivosť Kérastase nájdete aj na labelhair.